Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю представила громадськості результати дослідження, пов’язаного з фінансуванням інклюзивної освіти в Україні


23 травня 2018 р. відбувся підсумковий захід з проекту «Аналіз політик фінансування інклюзивної освіти в Україні та порядку використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами», що реалізовувався ГО «Гармонія» за підтримки МФ «Відродження» під патронатом Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю. Під час брифінгу були висвітлені основні висновки проведеного дослідження та запропоновані шляхи вирішення піднятих проблем.

Аналітичний звіт буде передано до Міністерства освіти та науки. Опрацювання даного дослідження має вплинути на ефективність використання коштів субвенції, враховуючи індивідуальні особливості кожної дитини та її потреби. Це допоможе пришвидшити усунення існуючих бар’єрів у праві дітей з особливими освітніми потребами на доступну та якісну освіту.

Аналітичний документ буде доступний до перегляду на офіційні сторінці Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю у Фейсбуці та на Урядовому порталі в колонці «Інклюзивна політика».

Звіт

Урядовий портал