Удосконалюємо шкільну документацію асистента вчителя для ЗНЗ закладів з інклюзивною формою навчання


15 вересня 2016 року відбулося чергове засідання робочої групи з розроблення макету журналу планування та обліку роботи асистента вчителя, як окремого зразка обов’язкової ділової документації для загальноосвітніх навчальних закладів з інклюзивною формою навчання.

Під час засідання робочої групи фахівці обговорили проект макету журналу планування та обліку роботи асистента вчителя із внесеними пропозиціями, напрацьованими робочою групою. Було технічно обробленно макет журналу, який буде представлений на обговорення громадськості.

Модераторами засідання виступили Валентина Клемюк, головний спеціаліст відділу освіти дітей з особливими потребами Міністерства освіти і науки України; Анастасія Апенько, завідувач сектору інклюзивної педагогіки відділу освіти дітей з особливими потребами ІМЗО та Галина Наконечна, начальник відділу шкільного менеджменту ІМЗО.

Захід організовано відділом освіти дітей з особливими потребами  відповідно до наказу Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 05.09.2016 р. №31 «Про затвердження робочої групи з розроблення проекту журналу планування та обліку роботи асистента вчителя».

Міністерство освіти і науки України