“Школа – для всіх”Мережа на підтримку інклюзії "Школа – для всіх" відновлює практику постійних інформаційних розсилок щодо впровадження в Україні моделі інклюзивного навчання.

Шановні друзі!

В березні 2013 року було завершено діяльність великого 5-річного українсько-канадського проекту "Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні". Створена нами в межах діяльності проекту Мережа є спадкоємцем всіх його напрацювать та здобутків. В умовах, коли постійно зростає батьківський запит на включення дітей з особливими потребами у загальноосвітній простір, неможливо втратити хоч малу частину з тієї спадщини. Тому ми, як і раніше, будемо підримувати один одного інформаційно, методично, юридично і просто, як добрі друзі, яких об'єднує одна мета – змінити на краще життя для наших дітей в Україні.

Нагадуємо, що нашим постіним інформаційним майданчиком у вертуальному просторі є сторінка Загальноукраїнської Мережі "Школа для всіх" на Фейсбуці – https://www.facebook.com/inclusiveeducation.in.Ukraine
Зараз Мережу коордінує Кримський благодійний фонд "Аутизм-2006" (президент Галина Кліменко), функції асистента координатора виконує Вероніка Нестерова.
Також наша організація продовжує підтримувати функції Інклюзивного ресурсного центру, надаючи підтримку батькам не тільки кримського регіону, але й батькам з усіх куточків України, які звертаються до нас по допомогу. Постійно працює "гаряча лінія" за телефонами координатора Мережи, які вказані як на стринці Мережі, так в ківці цього інформаційного повідомлення.
Ми продовжуємо відпрацьвувати механізм міжсекроної взаємодії громадських організацій з державними установами и продовжуємо велику інформаційну роботу та адвокатську практику щодо дотримання прав дітей з особливими потребами. В умовах активного просування моделі інклюзивної освіти в Криму, яке відбувається завдяки потужному батьківському запиту та не меньш потужній підтримці цього запита кримським освітнім відомством, ця діяльність дуже затребувана та важлива, хоча і виконується зараз на волонтерських засадах.

Останнім часом Міністерство освіти і науки України затвердило цілу низку наказів та інструктивно-методичних листів, які стосуються впровадження інклюзивного навчання. Ми зробили для вас спеціальну підборку ціх важливих документів, які знаходяться у заархівованому файлі. Будемо разом з вами наповнювати нашу ресусну скарбничку.
Слідкуйте також за новинами на нашій мережевій сторінці.