Оновлення інклюзивного центру – чудовий подарунок до свята Миколая


Оновлення інклюзивного центру – чудовий подарунок до свята Миколая

Напередодні свята Миколая діти Обухівської громади отримали у подарунок оновлений та обладнаний інклюзивно-ресурсний центр, який розташований на першому поверсі навчально-виховного комплексу «ЗОШ № 3 – ліцей». 18 грудня відбулося урочисте його відкриття після капітального ремонту та закупівлі обладнання.

На заході були присутні Обухівський міський голова Олександр Левченко, заступник міського голови Антоніна Шевченко, начальник управління освіти Олена Коломієць, керівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти міста, представники громадськості.

Комунальний заклад Обухівської міської ради «Обухівський міський інклюзивно-ресурсний центр» розпочав свою роботу з 2 січня 2018 року.

Оновлення інклюзивного центру – чудовий подарунок до свята Миколая

Дана установа створена з метою забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років, а таких у місті нараховується 387 дітей з них: дошкільного віку – 248; шкільного віку – 139 дітей. Завдяки інклюзивно-ресурсному центру діти отримують кваліфіковану допомогу з використанням сучасного обладнання.

В ІРЦ обладнано кабінети: вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, практичного психолога, кабінет вчителя-реабілітолога для занять з лікувальної фізкультури та медіатека.

Київська ОДА