Навчально-практичний семінар «Проектний менеджмент»


vyznachayemo-problemy-300x22420 вересня 2016 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся навчально-практичний семінар «Проектний менеджмент» для керівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва.

Мета заходу  –  надання методичної допомоги педагогам і керівникам навчальних закладів міста Києва, які мають намір подати інноваційний освітній проект для участі у загальноміському конкурсі на отримання грантів Київського міського голови у галузі освіти (розпорядження Київського міського голови №806 від 16.08.2016р. – http://don.kievcity.gov.ua/content/granty-kyivskogo-miskogo-golovy.html).

vyznachayemo-zavdannya-300x224Семінар відбувся в рамках організаційних заходів Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

До навчально-практичного семінару долучилось понад 60 учасників, серед них директори та заступники навчальних закладів.

Учасники семінару отримали загальну інформацію про щорічний загальноміський конкурс на отримання грантів від Київського міського голови у галузі освіти, зокрема про різні напрями грантів: «Здорова дитина», «Перспектива освіти», «Чуйне серце», «Заклад з ідеєю». Також, учасники семінару ознайомилися з вимогами до проектів, структурою проектної заявки, особливостями оцінювання проектних заявок тощо.

uchasnyky-300x224Крім цього, учасники семінару отримали практичний досвід у визначенні факторів (причин) виникнення проблеми; у переформулюванні проблеми у виклик (мету проекту); у визначенні завдань проекту, які були б конкретними, вимірювальними, реалістичними та визначеними у часових рамках (SMART або «розумні» завдання).

Своїм практичним досвідом з написання проектів у сфері освіти зі своїми колегами поділилися: заступник директора з навчальної роботи середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 275 імені Володимира Кравчука Деснянського району міста Києва – Борисенко Світлана Вікторівна та заступник директора середньої загальноосвітньої школи № 233 Оболонського району міста Києва  – Коморна Віра Борисівна.

Учасники семінару також мали змогу задати запитання та отримати інформацію щодо можливості подальших консультацій у процесі написання своїх проектів.

dilymosya-dosvidom-224x300До уваги зацікавлених осіб! Дати подання проектних заявок – з 5 по 19 жовтня 2016р., інформація про переможців конкурсу буде оприлюднена на сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) – http://don.kievcity.gov.ua/.

Програма навчально-практичного семінару «Проектний менеджмент».

Презентація “Проектний менеджмент”.