На Рівненщині стартував проект «Інклюзивна освіта: крок за кроком»


16У рамках реалізації проекту на Рівненщині було підписано меморандум про співпрацю між Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» та управлінням освіти і науки Рівненської ОДА.

Ним передбачається створення Інклюзивного ресурсного центру в нашій області, проведення тренінгів для педагогів, батьків та викладачів, а також видання посібників з питань інклюзивної освіти.

Втілюватиметься проект до лютого 2015 року.

Довідка: «Інклюзивна освіта: крок за кроком» —  проект міжнародної технічної допомоги, що реалізується за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки та Агентства США з міжнародного розвитку.

Мета проекту — покращити умови для дітей з особливими потребами отримання рівного доступу до якісної освіти та інших послуг в інклюзивному навчальному середовищі.

Проект реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком».

Основними завданнями проекту є покращення рівня підтримки дітей з особливими потребами в умовах загальної дошкільної та початкової освіти; підвищення рівень компетентності батьків, які виховують таких дітей, посилити спроможність педагогів та викладачів системи післядипломної педагогічної освіти та підвищити рівень компетентності місцевих управлінь освіти щодо інклюзивної освіти.

До участі у цьому проекті залучені п’ять областей – Рівненська, Черкаська, Вінницька, Луганська та місто Київ.

Про це повідомила прес-секретар управління освіти  і науки Людмила Деркач.