Засновник сайту


Канадсько-український проект «Інклюзивна освіта для дітей з особливим потребами в Україні», який тривав в Україні протягом 2008 -2013 років завдяки підтримці Канадської агенції з міжнародного розвитку (СІDA) та партнерської співпраці ряду канадських та українських громадських та державних організацій. Пілотними регіонами проекту виступали Львівська область та Автономна Республіка Крим.

Метою проекту було змінення ставлення уряду, закладів освіти та неурядових організацій до проблем людей з інвалідністю, зокрема, в царині освіти. Ідеологія проекту базувалася на соціально-правовій моделі інвалідності, на визнанні того, що «інвалідність є результатом взаємодії, яка відбувається між людьми з інвалідністю та перешкодами у стосунках і середовищі»; на партнерстві освітніх, урядових та громадських організацій, які об’єднують свої зусилля заради розбудови інклюзивної моделі освіти в Україні.

 Ключовими партнерами проекту виступали Канадський центр вивчення питань інвалідності, Університет ім. ГрентаМакЮена  ( Канада), ВФ « Крок за крокомНаціональна Асамблея людей з інвалідністю УкраїниІнститут спеціальної педагогіки, Відкритий між народний університет розвитку людини «Україна»